Oficjalne forum gildii Last Hope

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-07-30 12:11:06

Arthuro

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-28
Posty: 10
Punktów :   

Regulamin

Tak jak w każdej gildii powinny istnieć 'jakiekolwiek' zasady, żeby to wszystko jakoś trzymało się kupy. Ponieważ Byczuś zwalił na mnie obowiązek wykonania forum, zajmę się już tym regulaminem przy okazji. Żadnych głupawych podpunktów robił nie zamierzam, ponieważ jest to totalnie bezcelowe i nikt się tego nie trzyma, bo nikomu się nie chce marnować czasu na czytanie tego. Mówiąc ogólnie i starając się to streścić na jak najważniejsze informacje: trzymamy się tego, do czego dostosować się powinien każdy człowiek myślący, tj. kultura. Poza kanałem gildyjnym, na kanałach głównych lepiej jest widzieć, jak gildię reprezentuje się normalną rozmową, a nie kłótnią polegającą na przezywaniu 'ty jebany n00bie spierdalaj bo nie mogem na ciebie patszec'. Mówiąc inaczej, starajmy się ograniczać ilość używanych przekleństw na kanałach poza gildią, bo po prostu to 'nie wygląda'. Mam nadzieję, że ten aspekt współżycia z ludźmi został jasno wyłożony ;p Idąc dalej, starajmy się zapanować nad ortografią. Nie, nie mówię tu o pisaniu dokładnym 'ę', 'ą' i w ogóle, bo 'ą' nawet nie da się wpisać normalnie w grze, ale o zwróceniu uwagi na to co się pisze i w jaki sposób się to robi, gdyż kiedy ktoś do mnie wychodzi z tekstem 'pujdziesz ze mno na inste??' to uważam, że po prostu w pewnym momencie przestanę rozumieć co pisze do mnie partner z drużyny i będzie krótko mówiąc dupa. Całkiem fajnie mi się pisze ten regulamin, więc póki co jadę dalej. Kolejną sprawą, która bardzo boli w trakcie gry i miałem okazję się z nią spotkać już setki razy jest needowanie wszystkich przedmiotów na instancjach, nazywane popularnie 'ninjowaniem'. Wspominam o tym, gdyż jeden z kolegów w gildii po prostu nie wiedział o tym, że tak się nie robi. Wielkiej krzywdy mi tym nie wyrządził, gdyż przedmioty, które miały okazję wypaść nie były tak dobre, że aż po prostu !musiałem! je mieć, jednak nie chciałbym, żeby kogoś spotkała sytuacja, że (dla przykładu) priest zabrał jakiś epicki plate chest warkowi, bo wiem, że to w 100% nie jest miłe, jeśli długo się polowało na dany item. Mam nadzieję, że w miarę jasno ująłem wszystko to, co miałem okazję do tej pory tutaj wypocić. Zapomniałem dodać tego w trakcie pisania o kanale gildyjnym, ale nie chce mi się już tego upychać na siłę, więc mówię tylko, że nie musimy trzymać się aż tak twardo trzymać wszystkich reguł savoir vivre('u?) i moralności oraz wszystkich innych pierdół grzecznościowych, bo śmiech to zdrowie i przynależność do gildii to nie obowiązek siedzenia przed wowem z kamienną twarzą i koxania lvli, więc kanał gildyjny nie ma żadnych ograniczeń (poza pisaniem z macro 'SPAM SPAM SPAM ;p). Wszystko co powinno być wyjaśnione już chyba się tu gdzieś wplotło w cały ten natłok literek i trudnych wyrażeń, tak więc nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć miłego koxania ;]

Regulamin gildii może ulec zmianie w każdym momencie, także raz na jakieś pół roku można przejechać po tym okiem tekście, by sprawdzić czy coś się przypadkiem nie zmieniło.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wolsung.pun.pl www.massmedia.pun.pl www.plota-radom.pun.pl www.graxiaolin.pun.pl www.finans2010.pun.pl